Dodał: |
Oceń: 0 0

Jesteś zainteresowany uruchomieniem własnej działalności gospodarczej w Polsce?
Czujesz się zagubiony w gąszczu formalności lub zmagasz się z polskim systemem prawnym?

Coworkingness to strefa dedykowana idei coworkingu w Poznaniu.
'Starting business in Poland' to z założenia pierwszy z cyklu warsztatów poświęconych zagadnieniom przedsiębiorczości, gospodarki i biznesowi.

Warsztaty poprowadzi Michał Tkaczuk z kancelarii prawnej Reszka Tkaczuk Zaguła i Wspólnicy.
Michał Tkaczuk jest radcą prawnym, który zapewnia kompleksową obsługę prawną wielu podmiotów gospodarczych, jego działalność zawodowa obejmuje m.in. kompleksowe doradztwo prawne, doradztwo w kwestiach podatkowych i handlowych czy reprezentacje w postępowaniach mediacyjnych.

Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim, udział w nich jest bezpłatny.
Organizator prosi o deklaracje uczestnictwa na stronie: http://legalworkshops.evenea.pl/

KIEDY: środa, 6 kwiecień, godz. 18:00
GDZIE:
Coworkingness, ul. Wszystkich Świętych 5/3, 61-843 Poznań
UCZESTNICTWO: potwierdzenie uczestnictwa poprzez rezerwacje biletu na stronie:  http://legalworkshops.evenea.pl/
ORGANIZATORZY: Coworkingness

Źródło oraz więcej informacji: Facebook, , www.coworkingness.com

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.