Dodał: |
Oceń: 0 0

Bezpłatne konsultacje dotyczące rozliczania formularzy PIT.

PIT, czyli z angielskiego Personal Income Tax, to skrót określający podatek dochodowy od osób fizycznych.
Tym samym skrótem oznaczane są składane przez podatników deklaracje rozliczeniowe (udostępniane przez Ministerstwo Finansów).

Migrant Info Point (MIP) wraz z Polskim Forum Migracyjnym zapraszają na bezpłatne konsultacje dotyczące rozliczania formularzy PIT. Konsultacje odbędą się 13 kwietnia w siedzibie MIP. Czas trwania jednego spotkania to 30 minut, obowiązują zapisy telefoniczne.

KIEDY: 13 kwietnia 2016
GODZINY: od 13:30 do 18:00
GDZIE: w siedzibie Migrant Info Point, ul. Św. Marcin 78, pokój nr 423
UCZESTNICTWO: zapisy telefoniczne w godzinach otwarcia MIP (wt-śr 14-20, czw 10-16): +48 503 979 758
ORGANIZATORZY: Fundacja Polskie Forum Migracyjne, Migrant Info Point

 

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.