Dodał: |
Aktualizacja: |
Oceń: 0 0

Miejskie Centrum Interwencji Kryzysowej w Poznaniu uruchamia bezpłatną pomoc psychologiczną w języku angielskim dla cudzoziemców mieszkających w Poznaniu i okolicach, którzy doświadczają kryzysu psychicznego.

 

Jeśli przeżywasz kryzys psychiczny, towarzyszą Ci odczucia niepokoju, ataki paniki, myśli samobójcze, słyszysz głosy, przeżywasz konflikty w rodzinie, doświadczasz przemocy w relacji lub rodzinie, zostałeś napadnięty, zgwałcony, obrabowany lub doświadczasz przemocy ze względu na pochodzenie etniczne czy rasę lub przeżywasz innego rodzaju kłopoty psychiczne zgłoś się do Punktu Interwencji Kryzysowej w Poznaniu.
Otrzymasz konsultacje psychologiczne, wsparcie i terapię krótkoterminową dla osób, które doświadczają lub doświadczyły sytuacji kryzysowej i poszukują wsparcia.

Pomoc psychologiczna w języku angielskim udzielana będzie w środy między godziną 11 a 15 w Punkcie Interwencji Kryzysowej w Poznaniu
(ul. Niedziałkowskiego 30).

Aby umówić się na spotkanie z psychologiem w języku angielskim, skontaktuj się wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie informacje na Twój temat pozostaną anonimowe. Nie musisz podawać swoich danych ani pokazywać żadnych dokumentów!

W razie dodatkowych pytań, można zadzwonić do sekretariatu pod numer telefonu 61 814 22 71 lub 608 336 913 lub napisać maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.