Dodał: |
Oceń: 0 0

Kolejny letni piknik organizowany przez Migrant Info Point w Parku Adama Mickiewicza.

Czerwcowy International Picnic poświęcony będzie mowie ciała i znaczeniu gestów w różnych kulturach.
Organizatorzy zapraszają do udziału w kalamburach, podczas których zamiast słów używana będzie mowa ciała.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Uchodźcy - który obchodzony był 20 czerwca - podczas pikniku odbędą się warsztaty dla dzieci prowadzone przez
Stowarzyszenie Zielona Grupa. Warsztaty korzystają z tradycyjnej japońskiej techniki Teatru Ilustracji Kamishibai.
Będzie to historia kota Kunkusha, który zmuszony jest do opuszczenia swojego domu, ponieważ jego rodzina ucieka z kraju ogarniętego wojną.
Przedstawienie kamishibai jest opowieścią interaktywną, w której mali widzowie biorą czynny udział. Polecane szczególnie dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Do zobaczenia w niedzielę, 26 czerwca o godzinie 16.00 w Parku Mickiewicza!

KIEDY: 26 czerwiec 2016
GODZINY: od 16:00 do 19:00
GDZIE: park Adama Mickiewicza (pomiędzy ulicami Fredry, Wieniawskiego, Święty Marcin i Aleją Niepodległości)
ORGANIZATOR: Migrant Info Point

 

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.