Dodał: |
Aktualizacja: |
Oceń: 0 0

Redakcja

W skład zespołu redakcyjnego strony poznańskiej wchodzą:

Maria Czarnecka - prezeska Stowarzyszenia Antropologów Kultury "Etnosfera", menadżerka i badaczka kultury. Inicjatorka poznańskiej Platformy Twórczej Wymiany i Integracji Międzykulturowej „Etno-integracje”, której głównym celem jest działanie na rzecz integracji migrantów przebywających w Poznaniu z mieszkańcami, zarówno na płaszczyźnie lokalnych społeczności, jak i w świadomości społecznej. Autorka raportu dotyczącego działań samorządu miasta Poznania na rzecz integracji migrantów w projekcie „Miasta Otwarte – Włącz się w Polskę”; redaktorka portalu Poznań.Info-migrator; członkini nieformalnej Otwartej Koalicji Wspólny Poznań.

Konrad Fertliński - tłumacz i administrator anglojęzycznej wersji platformy Info Migrator. Poza fundacją nauczyciel i muzyk, zaangażowany w promowanie tematyki wielokulturowości i praw człowieka.

Jesteśmy otwarci na współprace, osoby zainteresowane współtworzeniem strony mogą się z nami skontaktować pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.